SMART ID CARD

Karta TIMATE - wyposażona w ekran ePaper i dwustronną komunikację radiową.

Karty rozdaje się wszystkim pracownikom. Noszą je oni tak jak zwykły identyfikator pracowniczy.
Karta katalogowa C2
Zobacz film
Trzy typy kart do różnych zadań

SMART ID CARD C2

Karta C2 do pracy w warunkach logistyki i produkcji

Odporna i lekka

W obudowie ABS IP4x, wyposażona w silikonowe etui ochronne i zawieszkę z bezpiecznikiem.

Ultra energooszczędna

Do 6 miesięcy pracy na jednej baterii CR2032. Zdalny pomiar baterii i jej łatwa wymiana.

Bezprzewodowa

Dwustronna transmisja przez sieć radiową MESH 2.4GHz IEEE 802.15.4 z zasięgiem do 50 m. Karta współpracuje z centralką CT-ET.

Responsywna

Czytelny w każdych warunkach ekran ePaper 1,4’’ z rozdzielczością 128 x 96 punktów oraz dwa przyciski, LED RGB i brzęczyk piezzo.

Wyposażona w czujniki

Tylko kilka niezbędnych czujników: ruchu, temperatury i światła.

Łatwa w obsłudze

Czytelne menu dla pracownika w dwóch wariantach: prostym i zawansowanym, podające informacje o czasie pracy, harmonogramie, zadaniach, a także komunikaty, pogodę i inne.

Karta TIMATE - IoT w praktyce

Przemyślana bezobsługowa inteligentna karta dla każdego pracownika

Szeroka funkcjonalność

Karta posiada wbudowaną funkcjonalność do obsługi identyfikatora pracowniczego, rejestracji czasu pracy, pracy zdalnej, oceny i motywacji, wykrywania nadużyć, wykrywania sytuacji wypadkowych, wzywania pomocy, odbioru i wysyłania komunikatów, przetwarzania zadań, prezentowania pogody i wielu innych.

Bezobsługowa i automatyczna

Karta mierzy czas pracy automatycznie i nie wymaga odbijania w czytniku. Automatycznie pokazuje wizytówkę pracownika w miejscu pracy. Karty są zdalnie aktualizowane o harmonogram pracy, zadania, firmware i inne dane. Karta współpracuje z system TIMATE, komunikując się z centralkami CT-ET.

Dedykowana aplikacja mobilna WWW

Karta współpracuje przez NFC z aplikacją WWW na smartfonie, podającą rozszerzone informacje o czasie pracy. Nie trzeba niczego instalować na smartfonie, wystarczy zbliżyć kartę do czytnika NFC wbudowanego w smartfon.

Bezpieczna

Brak kamery, mikrofonu, czytników biometrycznych i GPS-a. Karta nie narusza prywatności pracownika. Karta szyfruje swoją transmisję algorytmem AES-128. Karta nie pełni funkcji „pendrive'a” i nie można na niej przenosić danych. Spełnia normy RED i jest bezpieczna w użytkowaniu.

Wyposażone w tag NFC

Karta C2 lub C3 ma programowalny zdalnie tag NFC. Tag NFC umożliwia łatwy dostęp do panelu WWW na ekranie smartfona z informacjami o czasie pracy. Może być integrowany z kontrolą dostępu w firmie.

Eliminuje smartfon służbowy

Karta nie rozprasza w pracy. Dysponuje prostym menu na ekranie ePaper. Nie daje możliwości korzystania z Internetu lub mediów społecznościowych. Karta pozwala odczytywać komunikaty i pracować z listą zadań, jakie zleca pracodawca, dlatego może zastąpić smartfony służbowe w zastosowaniach w produkcji i logistyce.

Nowa opatentowana technologia

Karty TIMATE są bezpieczne

Bez kamer
Bez biometrii
Bez GPS
Bez mikrofonów
SMART ID CARD C3

Karta C3 do pracy w warunkach biurowych i lekkiego przemysłu

Ultra cienka

Nieotwieralna obudowa o grubości zaledwie 4,8 mm, wyposażona w zawieszkę z bezpiecznikiem.

Zasilana energią światła lub baterią

Posiada baterię słoneczną i akumulatory NiMH oraz układ Energy Harvesting. Ładowana światłem lub przez USB. Praca ciągła w mieszanym oświetleniu zewnętrznym i biurowym. Do 5 dni pracy bez oświetlenia. Dostępna jest też wersja karty zasilana z baterii CR2032.

Bezprzewodowa

Dwustronna transmisja przez sieć radiową MESH 2.4GHz IEEE 802.15.4 z zasięgiem do 50 m. Karta współpracuje z centralkami CT-ET.

Responsywna

Czytelny w każdych warunkach ekran ePaper 2,7’’ z rozdzielczością 264 x 176 punktów oraz dwa przyciski, LED RGB i brzęczyk piezzo.

Wyposażona w czujniki

Tylko kilka niezbędnych czujników: ruchu, temperatury i światła.

Łatwa w obsłudze

Czytelne menu dla pracownika, z możliwością wyświetlania, większej ilości danych w przypadku komunikatów, list zadań, informacji o czasie pracy, harmonogramie, pogody i innych.

SMART SENSOR C1

Karta C1 do pracy jako karta lub czujnik na środkach ochrony osobistej, przedmiotach lub maszynach

Bardzo mała

Obudowa – breloczek z zawieszką z bezpiecznikiem lub sama płytka PCB o wymiarach 23 x 35 mm do integracji ze środkami ochrony osobistej lub przedmiotami i maszynami.

Ultra energooszczędna

Do 8 miesięcy pracy na jednej baterii CR2032. Zdalny pomiar baterii i jej łatwa wymiana.

Bezprzewodowa

Dwustronna transmisja przez sieć radiową MESH 2.4GHz IEEE 802.15.4 z zasięgiem do 50 m. Karta współpracuje z centralką CT-ET.

Minimalistyczna

Bez ekranu, tylko LED RGB i brzęczyk piezzo.

Wyposażona w czujniki

Tylko kilka niezbędnych czujników: ruchu, temperatury i światła.

Inteligentny czujnik

Kartę C1 można umieszczać na przedmiotach, maszynach, urządzeniach, pojazdach i środkach ochrony osobistej. Wtedy kartę traktujemy jako dodatkowy czujnik do monitoringu poruszania się lub temperatury.

Pobierz karty katalogowe z podstawowymi parametrami kart TIMATE