Pakiet startowy TIMATE

Chcesz szybko wdrożyć TIMATE w swoim przedsiębiorstwie?

Czy potrzebujesz bezobsługowo rejestrować czas pracy, wspomagać bezpieczeństwo i budować motywację pracowników? Zacznij od Pakietu startowego!
Skontaktuj się z nami
Zobacz film
Pakiet startowy

Szybkie zapoznanie z działaniem systemu bez potrzeby instalowania na serwerze

Skontaktuj się z nami

W ramach Pakietu startowego otrzymujesz 12 miesięczny dostęp do serwisu TIMATE pracującego w chmurze na naszych serwerach.

Serwis pozwala anonimowo zarejestrować karty z Pakietu startowego i zbierać z nich dane bez potrzeby podawania danych osobowych pracowników.

Urządzenia (karty i centralki) są wynajmowany na 12 miesięcy. Potem można je wykorzystać w docelowej instalacji (odliczane są od ceny).

Pakiet startowy zawiera

Wszystko czego potrzebujesz do przetestowania TIMATE

Trzy centralki

W pakiecie dostępne są trzy centralki CT-ET-POE wraz z odpowiednimi zasilaczami POE. Centralki można podłączyć do zwykłego kontaktu (230V) w dowolnym miejscu i są od razu skonfigurowane do pracy tworząc sieć radiową MESH.

Pięć kart C2

W pakiecie otrzymujesz pięć kart C2, które są od razu skonfigurowane do pracy z menu w języku polskim. Karty można rozdać pracownikom i rozpocząć testowanie TIMATE.

Dostęp do aplikacji w chmurze przez 12 miesięcy

W ramach pakietu będziesz miał przez 12 miesięcy dostęp do aplikacji w chmurze na serwerach Timate, która anonimowo przechowuje dane z kart.

Wynajem sprzętu na 12 miesięcy

Sprzęt w ramach Pakietu startowego wynajmowany jest na 12 miesięcy. Potem sprzęt możesz wykorzystać w docelowym wdrożeniu. Opcjonalnie do Pakietu startowego można wynająć za dodatkową opłatą jedną kartę typu C3 i jedną kartę typu C1, aby sprawdzić działanie tych modeli kart.

Chcesz sprawdzić jak system TIMATE może działać w Twojej firmie?

Zestaw urządzeń w Pakiecie startowym jest gotowy do natychmiastowego działania po wyjęciu z pudełka.

Przymocuj 3 centralki w jednym z pomieszczeń w Twojej firmie. Jedną z centralek należy podłączyć do sieci Ethernet za pomocą dołączonych kabli. Rozdaj karty z Pakietu startowego 5 pracownikom pracującym w tym pomieszczeniu. Obserwuj dane z kart pracowników w systemie w chmurze i analizuj sposób działania systemu.

W każdej chwili możesz do nas zadzwonić i skonsultować działanie systemu ponieważ w ramach ceny pakietu oferujemy 1 dniowe szkolenie i wsparcie techniczne.

Jeśli przejdziesz na pełną wersję systemu TIMATE będziesz mógł wykorzystać wynajęte w Pakiecie start urządzenia (zostanie to odliczone od ceny docelowego systemu).

Pakiet startowy TIMATE dostępny jest wyłącznie dla przedsiębiorstw i instytucji, które zawrą umowę na korzystanie z Pakietu startowego.