CEO TIMATE o dobrostanie pracowników w “Pulsie Biznesu”

Jak budować dobrostan pracownika? Czy tradycyjne benefity są dziś wystarczające? Jak zapobiegać wypaleniu zawodowemu? Zagadnienia te poruszyła redakcja “Pulsu Biznesu” w artykule “Benefity: o czym powinni pamiętać pracodawcy”. W roli eksperta wystąpił Sebastian Młodziński, CEO TIMATE.

 

Bezpieczeństwo pracowników dzięki TIMATE. Prelekcja

Jak systemy IoT/IoB wspierają bezpieczeństwo pracowników w firmach? Wyjaśniał Sebastian Młodziński, CEO TIMATE, podczas sympozjum „Dobre Praktyki w BHP”. Prelekcja jest już dostępna w serwisie YouTube.

Systemy IoT. Od nienawiści do miłości. Tekst TIMATE w Magazynie BrandsIT

W Magazynie BrandsIT ukazał się artykuł Sebastiana Młodzińskiego, CEO TIMATE, pod tytułem: „Systemy IoT – od nienawiści do miłości. Dlaczego innowacje budzą tyle emocji?”. Autor zastanawia się w nim nad tym, z kim najlepiej rozmawiać w firmie o wdrażaniu innowacji. Wyjaśnia też, które działy są najbardziej oporne za zmiany, a które od razu dostrzegają korzyści z implementacji.

TIMATE wystawcą na targach ITM INDUSTRY EUROPE

Od 30 maja do 2 czerwca TIMATE będzie prezentował swój system do zarządzania procesami i zespołami podczas targów ITM INDUSTRY EUROPE w Poznaniu. Wydarzenie zgromadzi firmy z wielu krajów świata, oferujące rozwiązania zgodne z ideę przemysłu 4.0.

Jak systemy IoT poprawiają finanse firmy? CEO TIMATE w BrandsIT

W kwietniowym numerze Magazynu BrandsIT ukazał się artykuł autorstwa Sebastiana Młodzińskiego, CEO TIMATE, wyjaśniający, w jaki sposób systemy IoT mogą wpływać na poprawę sytuacji finansowej przedsiębiorstwa.