Mniejszy wymiar etatu a bezpieczeństwo i organizacja pracy. Komentarz w portalu Manager Plus

Redakcja portalu Manager Plus poruszyła w jednym ze swoich artykułów tematykę skrócenia tygodnia pracy. Sebastian Młodziński, komentując jako ekspert tę potencjalną zmianę, zwrócił szczególną uwagę na konieczność zadbania o bezpieczeństwo pracowników sektora przemysłowego oraz na dobrą organizację pracy i monitoring procesów.

CEO TIMATE w “Pulsie Biznesu” o krótszym tygodniu pracy

Wprowadzenie w Polsce czterodniowego tygodnia pracy wydaje się coraz bardziej prawdopodobne. Do Sejmu trafił projekt ustawy skracającej wymiar etatu do 35 godzin. Czy można skrócić czas pracy tak, by nie ucierpiał na tym biznes? Zastanawia się nad tym dziennikarka “Pulsu Biznesu” w tekście zatytułowanym “Krótszy tydzień pracy: co czeka pracodawców”. Ekspertem cytowanym w artykule jest CEO TIMATE.

Pracodawcy skupiają się na celach pracowników. Komentarz TIMATE w Infor.pl

“Pracodawcy rzadko kontrolują godziny pracy, a skupiają się bardziej na celach pracowników”, pisze redakcja portalu kadry.infor.pl, odnosząc się do zmian, które w organizacji pracy zapoczątkowała pandemia. Ekspertem cytowanym w artykule jest CEO TIMATE Sebastian Młodziński.

O skutecznym wdrażaniu IoT w firmach w BrandsIT

Jak skutecznie wdrożyć w firmie system IoT? Z badań Cisco wynika, że nawet 75% rozpoczętych projektów IoT kończy się niepowodzeniem. Czy można tego uniknąć? Na te pytania odpowiada Sebastian Młodzinski, CEO TIMATE, w artykule opublikowanym w najnowszym numerze magazynu BrandsIT.

Wdrożenie systemu IoT krok po kroku

Nikogo już dziś chyba nie trzeba przekonywać, że technologia IoT naprawdę może poprawić efektywność firmy. Daje wgląd w to, co się dzieje w przedsiębiorstwie, jak wykorzystywane są zasoby. Dostarcza wielu danych, które mogą posłużyć do wprowadzenia szybkich zmian procesowych. Jak jednak wdrożyć rozwiązanie Internetu Rzeczy, by przyniosło oczekiwane korzyści?