“Rozwiązanie, które bije inne na głowę.” TIMATE w “Stacji innowacja”

“Na przestrzeni lat powstało mnóstwo systemów do kontroli czasu pracy, ale rozwiązanie, o którym powiem za chwilę, bije je wszystkie na głowę.” Tak zaczyna opowieść o TIMATE gospodarz programu „Stacja innowacja” – Radosław Brzózka.

Praca w modelu hybrydowym. Postaw na technologie zapewniające bezpieczeństwo i kontakt z pracownikiem

Ostatnie miesiące przyniosły ogromne i nieoczekiwane zmiany w organizacji pracy wielu firm i przedsiębiorstw przemysłowych. Gro z nich wprowadziło model pracy hybrydowej, która pozwala na zmniejszenie liczby osób przebywających w danym momencie w biurze czy zakładzie i tym samym zwiększenie bezpieczeństwa pracowników. Jak TIMATE wspiera organizacje decydujące się na takie rozwiązania?

TIMATE wśród najlepszych technologii dla nieruchomości

System TIMATE został zakwalifikowany przez organizatorów Proptech Festival 2020 do grona najlepszych technologii, które zmieniają rynek nieruchomości. Finał konkursu i wybór TOP3 rozwiązań dla real estate już 14 września podczas konferencji Property Forum.

Czas to pieniądz. Gazeta Wyborcza sprawdza, jak działa TIMATE

“Rejestruje, w jaki sposób pracownicy wykonują obowiązki zawodowe, pomaga odkryć złą organizację pracy, alarmuje, jeśli ktoś zasłabnie i potrzebuje pomocy. I pozwala firmom oszczędzić nawet kilkaset tysięcy złotych miesięcznie. Tak działa TIMATE” – rozpoczyna swoją opowieść o firmie i systemie TIMATE dziennikarz “Gazety Wyborczej”. 11 sierpnia 2020 w ogólnopolskim dodatku Mój Biznes opublikowany został artykuł okładkowy napisany na podstawie rozmowy z naszym CEO Sebastianem Młodzińskim.

 

Technologia kontra pandemia. Czyli jak TIMATE pomoże szkołom

“System, który zmierzy uczniom temperaturę, skontroluje liczebność uczniów podczas przerw i przypomni im o regularnym myciu rąk, został opracowany wspólnie przez dwie firmy ze Śląska. Narzędzie ma pomóc szkołom w walce z pandemią koronawirusa.” O możliwościach, jakie TIMATE daje placówkom edukacyjnym, pisze dziennikarka katowickiej “Gazety Wyborczej”.