Organizacja pracy na nowo, czyli TIMATE o bezpieczeństwie w branży real estate w magazynie “Eurologistics”

Sposoby na zapewnienie bezpieczeństwa w pandemii zarządzającym, wynajmującym i dzierżawcom powierzchni magazynowych, produkcyjnych i biurowych opisuje dziennikarz magazynu “Eurologistics” w tekście pod tytułem “Organizacja pracy na nowo”. Ekspertem podpowiadającym, jakie rozwiązania zastosować, jest Sebastian Młodziński, CEO TIMATE.

PulsHR o TIMATE jako narzędziu do komunikacji z pracownikiem zdalnym

“Wyzwaniem dla pracodawców nadal pozostaje kontrola pracujących w systemie zdalnym pracowników”, pisze redakcja portalu PulsHR w artykule przybliżającym narzędzia, które ułatwiają pracę w pandemii. Jednym z takich rozwiązań jest TIMATE.

Ocena, motywacja i szybkie reagowanie na problemy. Czyli nowoczesna firma według TIMATE

Firma, która chce rozwijać się mimo zmiennych warunków zewnętrznych, musi być zwinna i szybko reagować na nowe sytuacje. Aby tak było, zarządzający powinni mieć stały dostęp do danych na temat pracy i procesów zachodzących w przedsiębiorstwie. TIMATE dodał do swojego systemu nowy moduł, który codziennie ocenia funkcjonowanie firmy i podpowiada, co zmienić, by zyskać większą efektywność i oszczędności.

 

TIMATE pomoże branży nieruchomości przetrwać pandemię. Jak? Wyjaśnia redakcja BrandsIT

“Pandemia Covid19 zmieniła kierunek rozwoju wielu sektorów gospodarki. Jak wpłynęła na branżę nieruchomości komercyjnych, na wynajmujących, zarządzających i dzierżawców powierzchni biurowych czy magazynowych?” – pyta redakcja portalu BrandsIT. W odpowiedzi radzi zastosować w firmach technologie, które pomogą zachować bezpieczeństwo i dostosować się do nowych wytycznych sanitarnych. Do takich innwacji należy TIMATE.

TIMATE wśród Innowatorów Śląska. Relacja z gali wręczenia nagród

Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju przyznała nagrody i wyróżnienia w ramach konkursu Innowator Śląska. Kapituła doceniła nowatorskie firmy i instytucje badawczo-rozwojowe z regionu śląskiego. “Podczas gali Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna przyznała nagrodę specjalną firmie Timate za bezobsługowy system kontroli czasu i bezpieczeństwa pracy’, pisze redakcja portalu.