Jak pokonać kryzys? Postaw na analizę procesów i bezpieczeństwo pracowników

Światowa gospodarka stanęła przed nie lada wyzwaniem. Ogólne spowolnienie, ograniczenie przepływu ludzi i materiałów, a często nawet zatrzymanie pracy całych zakładów przekładają się na gorsze wyniki i w konsekwencji – kryzys. Czy jednak obecne warunki muszą oznaczać problemy? Niekoniecznie.

Cyfrowa rewolucja wkroczy do szkół. TIMATE i Euvic IT wprowadzają na rynek system, który poprawi bezpieczeństwo uczniów i nauczycieli

Automatyczne sprawdzanie obecności, cyfrowy identyfikator, platforma przekazywania informacji, elektroniczny dzienniczek oraz chroniący uczniów przycisk SOS. To nowe możliwości systemu TIMATE, który został dostosowany do potrzeb szkół. Przygotowane przez TIMATE i Euvic IT rozwiązanie pomoże oświacie w cyfrowej transformacji oraz wesprze szkoły w walce z koronawirusem.

Umyj ręce – nowe funkcje karty TIMATE. W “Nowoczesnym Magazynie”

O nowych możliwościach systemu TIMATE, pomagających przedsiębiorstwom w walce z pandemią COVID-19, pisze redakcja „Nowoczesnego Magazynu”.

Polska technologia dba o bezpieczeństwo w pracy. Wywiad z CEO TIMATE w magazynie „Outsourcing&More”

Magazyn „Outsourcin&More” zamieścił w numerze 3/2020 (maj-czerwiec) obszerny, okładkowy wywiad z CEO TIMATE – Sebastianem Młodzińskim. Rozmowa dotyczy tego, w jaki sposób system TIMATE dba o bezpieczeństwo pracowników, podnosi efektywność pracy zdalnej, pozwala sprawiedliwie rozliczyć czas pracy oraz pomaga dostosować się do nowych warunków spowodowanych pandemią COVID-19.

Karta TIMATE zmierzy temperaturę

W kwietniowym numerze miesięcznika “Automatyka” ukazała się informacja o czujniku mierzącym temperaturę pracowników dodanym do karty TIMATE.