Pracownik w roli wewnętrznego audytora, czyli jak TIMATE automatyzuje proces zmian w firmach

Audyt. To słowo często wzbudza niepokój, bo kojarzy się z kontrolą i karami. Nic bardziej mylnego. Audyt to przede wszystkim sprawdzenie, czy firma działa w sposób, który pozwoli jej na osiągnięcie wszystkich celów, czy funkcjonuje oszczędnie i optymalnie. Audytor jest więc sprzymierzeńcem przedsiębiorcy, jego doradcą. Zwykle firmy zatrudniają do wykonania tego typu zadań jednostki zewnętrzne lub tworzą wewnątrz przedsiębiorstwa odpowiedni dział. Kilka osób badających funkcjonowanie firmy w wybranych okresach może jednak nie dostrzec problemów, które narastają i nie pozwalają organizacji osiągać optymalnych wyników.

O TIMATE i Internecie Zachowań w ITwiz

W numerze 4/2021 magazynu ITwiz ukazał się artykuł Sebastiana Młodzińskiego, CEO TIMATE, wyjaśniający działanie technologii Internet of Behaviours oraz pokazujący, jak system TIMATE wykorzystuje założenia IoB, by pomóc firmom automatycznie optymalizować procesy.

TIMATE a Internet of Behaviours, czyli nowy wymiar wsparcia przedsiębiorców

Internet of Behaviours (IoB) to wciąż mało znany termin – mimo tego już dziś wpływa na to, jak działają przedsiębiorstwa. Jednym z przykładów tego, w jaki sposób IoB zmienia funkcjonowanie firm na lepsze, jest TIMATE.

Sprawdź, ile zaoszczędzisz! Nowe narzędzie od TIMATE

TIMATE przygotował narzędzie, dzięki któremu każda firma może sprawdzić, ile minut miesięcznie jej pracownicy przeznaczają na nieefektywne działania i jak to wpływa na budżet przedsiębiorstwa. Kalkulator jest dostępny na stronie TIMATE: https://timatesystem.com/kalkulator/.

TIMATE przyjęty w poczet członków Business Centre Club

W styczniu 2021 roku TIMATE został oficjalnie członkiem organizacji przedsiębiorców Business Centre Club. Wraz z innymi firmami należącymi do BCC będzie wspierał rozwój polskiej gospodarki i aktywność przedsiębiorstw.