Sebastian Młodziński prelegentem podczas „IT w centrum Polski”

CEO TIMATE – Sebastian Młodziński – wystąpi w roli prelegenta podczas organizowanej przez Pro Progressio konferencji BSS Tour „IT w centrum Polski”. Jego prezentacja będzie dotyczyć Internetu Zachowań. Wydarzenie odbędzie się 20 października w Łodzi.

Jak TIMATE wspiera działy utrzymania ruchu? Pisze o tym redakcja Szefura

Jakie są dziś priorytety działów utrzymania ruchu? Przede wszystkim dobre zarządzanie zadaniami, sprawne delegowanie ich, szybki kontakt z rozproszonymi w wielu miejscach członkami zespołów, minimalizacja strat oraz zapewnienie odpowiedniego bezpieczeństwa. W osiągnięciu tych celów pomoże TIMATE, o czym pisze redakcja Szefa Utrzymania Ruchu w najnowszym wydaniu magazynu.

O skutecznej ocenie pracowników w magazynie “Outsourcing&More”

Czy pracownik może być głównym motorem zmian w firmie? Nawet powinien, bo tylko zmiana, która angażuje wszystkich zainteresowanych, a więc i zarząd, i pracowników, jest skuteczna.

TIMATE z Medalem Europejskim i rekomendacją Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego

TIMATE został wyróżniony Medalem Europejskim przyznawanym corocznie przez Business Centre Club we współpracy z Europejskim Komitetem Ekonomiczno-Społecznym. Ten prestiżowy tytuł otrzymują przedsiębiorstwa, które spełniają najwyższe standardy jakości wymagane w Unii Europejskiej.

PulsHR o TIMATE: “Stworzyli system zarządzania pracownikami. Teraz wchodzą na europejskie rynki”

Portal menedżerów i profesjonalistów z branży HR zamieścił informację o współpracy TIMATE z EU Tech Chamber. Artykuł wyjaśnia, czym zajmuje się Europejska Izba Gospodarcza, oraz przypomina, jak działa system TIMATE.