Liczydło wśród komputerów. Dlaczego wdrożenie standardowego systemu RCP jest złą decyzją?

Kiedyś zastępowały listy obecności podpisywane każdego dnia przez pracowników. Identyfikatory i czytniki były rewolucją, bo automatyzowały proces rejestracji czasu pracy. Dziś jednak i one przechodzą do lamusa. Standardowe systemy RCP są za mało rozwinięte, by sprostać potrzebom współczesnych przedsiębiorstw.

CEO TIMATE o Internecie Rzeczy w BrandsIT

Redakcja BrandsIT przeprowadziła wywiad z Sebastianem Młodzińskim o Internecie Rzeczy. CEO TIMATE opowiedział między innymi o barierach, które blokują wdrażanie rozwiązań IoT w małych i średnich przedsiębiorstwach, oraz o szansach związanych z wykorzystaniem tej technologii.

Jak skutecznie wdrożyć system IoT/IoB? Czyli o sile konsultingu

Wdrożenie systemu, który ma usprawnić działalność przedsiębiorstwa, powinno być dla firmy i jego pracowników pozytywnym doświadczeniem. Nowe narzędzie, nowe możliwości, lepsza organizacja, większa efektywność… Każda zmiana powoduje jednak opór. Kluczowe jest zatem odpowiednie zarządzenie tym procesem. Np. z pomocą firmy konsultingowej.

CEO TIMATE o zarządzaniu zmianą w magazynie BrandsIT

W kwietniowym wydaniu magazynu BrandsIT opublikowany został artykuł autorstwa Sebastiana Młodzińskiego pod tytułem: “Same narzędzia nie wystarczą – zarządzanie zmianą jako komplementarny element wdrożenia nowoczesnych systemów IoT/IoB”.

Media o współpracy TIMATE z APA Group

Informacje o współpracy partnerskiej między TIMATE a APA Group pojawiły się między innymi na portalu internetowym magazynu “Elektrotechnik AUTOMATYK”.