TIMATE a Internet of Behaviours, czyli nowy wymiar wsparcia przedsiębiorców

Internet of Behaviours (IoB) to wciąż mało znany termin – mimo tego już dziś wpływa na to, jak działają przedsiębiorstwa. Jednym z przykładów tego, w jaki sposób IoB zmienia funkcjonowanie firm na lepsze, jest TIMATE.

Sprawdź, ile zaoszczędzisz! Nowe narzędzie od TIMATE

TIMATE przygotował narzędzie, dzięki któremu każda firma może sprawdzić, ile minut miesięcznie jej pracownicy przeznaczają na nieefektywne działania i jak to wpływa na budżet przedsiębiorstwa. Kalkulator jest dostępny na stronie TIMATE: https://timatesystem.com/kalkulator/.

TIMATE przyjęty w poczet członków Business Centre Club

W styczniu 2021 roku TIMATE został oficjalnie członkiem organizacji przedsiębiorców Business Centre Club. Wraz z innymi firmami należącymi do BCC będzie wspierał rozwój polskiej gospodarki i aktywność przedsiębiorstw.

Outsourcing Portal o nowym module TIMATE

Redakcja Outsourcing Portal opisała działanie nowego modułu systemu TIMATE, który na bieżąco ocenia funkcjonowanie zespołów i firm w sześciu obszarach: czasu pracy, jego wykorzystania, bezpieczeństwa, realizacji zadań, osiągania wyników oraz zarządzania.

Pierwszy hardware’owy system do oceny pracowników. TIMATE wprowadza nowy moduł

TIMATE wprowadził do swojego rozwiązania nowy moduł. Pozwala on na codzienną ocenę zatrudnionych osób, zespołów oraz procesów przebiegających w firmach. Dzięki danym podsumowującym dzień pracy przedsiębiorcy szybciej zidentyfikują problemy zarządcze i wprowadzą niezbędne zmiany oraz ocenią jakość pracy.