2023 2022 2021 2020 2019 2017

Bezpieczeństwo pracowników dzięki TIMATE. Prelekcja

Jak systemy IoT/IoB wspierają bezpieczeństwo pracowników w firmach? Wyjaśniał Sebastian Młodziński, CEO TIMATE, podczas sympozjum „Dobre Praktyki w BHP”. Prelekcja jest już dostępna w serwisie YouTube.

TIMATE wystawcą na targach ITM INDUSTRY EUROPE

Od 30 maja do 2 czerwca TIMATE będzie prezentował swój system do zarządzania procesami i zespołami podczas targów ITM INDUSTRY EUROPE w Poznaniu. Wydarzenie zgromadzi firmy z wielu krajów świata, oferujące rozwiązania zgodne z ideę przemysłu 4.0.

TIMATE w gronie ekspertów podczas Sympozjum „Dobre Praktyki w BHP”

Sebastian Młodziński, CEO TIMATE, wygłosi prelekcję pt. „Wsparcie bezpieczeństwa w firmach przez systemy IoT/IoB” podczas sympozjum „Dobre Praktyki w BHP. Wydarzenie organizowane przez Kolegium Nauk Technicznych Wyższej Szkoły Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach odbędzie się 8 marca 2023 r.

Zapraszamy na konferencję „Cyfryzacja przepływu pracy”

Sebastian Młodziński, CEO TIMATE, został prelegentem konferencji „Cyfryzacja przepływu pracy”. Wystąpienie pt. „Sposoby na zwiększenie efektywności czasu pracy” oraz dyskusję z udziałem naszego eksperta zobaczycie online już 27 września 2022.

Omega Pilzno wybiera system TIMATE

Operator logistyczny Omega Pilzno podpisał umowę z firmą TIMATE na wdrożenie systemu do zarządzania pracownikami i procesami. Głównym celem implementacji jest zwiększenie efektywności funkcjonowania przez optymalizację procesów i lepsze wykorzystanie zasobów ludzkich w obszarze logistyki kontraktowej.

TIMATE Ambasadorem Polskiej Gospodarki

TIMATE znalazł się w gronie czterech polskich firm wyróżnionych tytułem Ambasador Polskiej Gospodarki w kategorii Kreator Rozwiązań XXI wieku. Jury doceniło przedsiębiorstwa, które mają szansę stać się wizytówką naszego kraju na arenie międzynarodowej.

TIMATE w TOP3 najdynamiczniej rozwijających się firm w kategorii IT Software Development

TIMATE został uznany przez kapitułę konkursu Outsourcing Stars za jedną z trzech najszybciej rozwijających się firm zajmujących się tworzeniem nowoczesnych rozwiązań dla biznesu. Wyniki konkursu organizowanego przez Pro Progressio zostały ogłoszone podczas kwietniowej Gali Outsourcing Stars.

TIMATE nawiązuje współpracę partnerską z APA Group

TIMATE podpisał umowę partnerską z APA Group, firmą specjalizującą się w zakresie inteligentnej automatyki przemysłowej i systemów zarządzania budynkami. APA Group będzie dystrybutorem systemu TIMATE na rynku polskim.

System TIMATE z patentem europejskim

Europejski Urząd Patentowy poinformował o przyznaniu patentu europejskiego obejmującego system TIMATE oraz opracowaną przez spółkę metodę monitorowania czasu pracy i jego wykorzystania. System jest już chroniony patentem amerykańskim.

Język ukraiński na kartach TIMATE pomoże zarządzać pracownikami z Ukrainy. Rusza program pilotażowy w polskich firmach

Spółka TIMATE zdecydowała się na opracowanie ukraińskiej wersji swojego systemu, by pomóc polskim firmom we wdrażaniu pracowników z Ukrainy, a pracownikom – w adaptacji do nowych warunków. Program pilotażowy, który pozwoli przetestować nową funkcjonalność systemu, już ruszył.

Raben Logistics wybrał system TIMATE

Spółka Raben Logistics Polska, należąca do Grupy Raben, wybrała system TIMATE i wdraża go we wszystkich polskich lokalizacjach. Dziś rozwiązanie do automatycznej rejestracji czasu pracy i wspomagania monitorowania bezpieczeństwa pracowników działa już w kilkudziesięciu halach i magazynach należących do firmy. Docelowo w Raben Logistics funkcjonować będzie 4500 kart TIMATE.

ALAB Laboratoria wdraża system TIMATE do zarządzania procesami

Firma ALAB Laboratoria – ogólnopolska sieć najnowocześniejszych laboratoriów diagnostycznych – wybrała, przetestowała i wdraża system TIMATE. Docelowo będzie on działał we wszystkich placówkach spółki.

 

TIMATE rozszerzył zespół o Chief Business Development Officera. Spółka wchodzi na zagraniczne rynki

Grzegorz Cichoń od stycznia 2022 roku pełni funkcję Chief Business Development Officera w spółce TIMATE. Będzie odpowiadał za stworzenie sieci partnerów dystrybucyjnych firmy w krajach europejskich oraz za rozwój i realizację strategii wprowadzenia systemu TIMATE na rynki zagraniczne.

Sebastian Młodziński prelegentem podczas „IT w centrum Polski”

CEO TIMATE – Sebastian Młodziński – wystąpi w roli prelegenta podczas organizowanej przez Pro Progressio konferencji BSS Tour „IT w centrum Polski”. Jego prezentacja będzie dotyczyć Internetu Zachowań. Wydarzenie odbędzie się 20 października w Łodzi.

TIMATE z Medalem Europejskim i rekomendacją Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego

TIMATE został wyróżniony Medalem Europejskim przyznawanym corocznie przez Business Centre Club we współpracy z Europejskim Komitetem Ekonomiczno-Społecznym. Ten prestiżowy tytuł otrzymują przedsiębiorstwa, które spełniają najwyższe standardy jakości wymagane w Unii Europejskiej.

TIMATE zaproszony do współpracy przez EU Tech Chamber

TIMATE został zaproszony do współpracy przez europejską organizację pozarządową wspierającą i promującą technologie, które podnoszą jakość życia i pomagają w rozwoju społeczeństw. TIMATE i EU Tech Chamber będą współpracować przynajmniej dwa lata.

Sprawdź, ile zaoszczędzisz! Nowe narzędzie od TIMATE

TIMATE przygotował narzędzie, dzięki któremu każda firma może sprawdzić, ile minut miesięcznie jej pracownicy przeznaczają na nieefektywne działania i jak to wpływa na budżet przedsiębiorstwa. Kalkulator jest dostępny na stronie TIMATE: https://timatesystem.com/kalkulator/.

TIMATE przyjęty w poczet członków Business Centre Club

W styczniu 2021 roku TIMATE został oficjalnie członkiem organizacji przedsiębiorców Business Centre Club. Wraz z innymi firmami należącymi do BCC będzie wspierał rozwój polskiej gospodarki i aktywność przedsiębiorstw.

Pierwszy hardware’owy system do oceny pracowników. TIMATE wprowadza nowy moduł

TIMATE wprowadził do swojego rozwiązania nowy moduł. Pozwala on na codzienną ocenę zatrudnionych osób, zespołów oraz procesów przebiegających w firmach. Dzięki danym podsumowującym dzień pracy przedsiębiorcy szybciej zidentyfikują problemy zarządcze i wprowadzą niezbędne zmiany oraz ocenią jakość pracy.

TIMATE wdraża swój system do zarządzania pracownikami i ich bezpieczeństwem w szwedzkiej firmie Halsang

Polski oddział szwedzkiej firmy Halsang, producenta bram, ogrodzeń i urządzeń kontroli dostępu, wdroży w swojej siedzibie pod Krakowem system TIMATE. Rozwiązanie pomoże spółce ewidencjonować czas pracy, weryfikować koszty produkcji oraz reagować na bieżąco na problemy pojawiające się w procesach produkcyjnych.

TIMATE laureatem nagrody specjalnej prezesa Katowickiej SSE SA

20 listopada, podczas uroczystej gali „Innowator Śląska 2020”, nagrodzono najbardziej innowacyjne podmioty regionu śląskiego. TIMATE zdobył nagrodę specjalną prezesa Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej SA.

TIMATE wśród najlepszych technologii dla nieruchomości

System TIMATE został zakwalifikowany przez organizatorów Proptech Festival 2020 do grona najlepszych technologii, które zmieniają rynek nieruchomości. Finał konkursu i wybór TOP3 rozwiązań dla real estate już 14 września podczas konferencji Property Forum.

Jak oszczędzać w kryzysie? Poradnik TIMATE dla firm

Światowa Organizacja Handlu prognozuje, że globalny handel skurczy się w najbliższym czasie o 13 do 32 proc. Wszystko przez pandemię, która zatrzymała wiele firm i fabryk oraz zmniejszyła zapotrzebowanie na produkty i usługi. Przedsiębiorstwa szukają więc oszczędności, które pomogą im przetrwać trudniejszy czas. Z badań TIMATE wynika, że sama zmiana monitorowania czasu pracy zatrudnionych może przynieść znaczące obniżki kosztów.

TIMATE pozwala zmniejszyć marnotrawstwo czasu pracy o 80%. To oszczędność nawet kilkuset tysięcy złotych rocznie

Firmy, które wdrożyły system TIMATE, dzięki nowemu sposobowi monitorowania czasu pracy wyeliminowały całkowicie problem prywatnych wyjść czy nieuprawnionych nadgodzin. Skróciły też o 78% długość przerwy na papierosa. O 80% udało im się ograniczyć marnotrawienie czasu pracy przez pracowników. Dzięki temu oszczędzają nawet kilkaset tysięcy złotych rocznie.

Cyfrowa rewolucja wkroczy do szkół. TIMATE i Euvic IT wprowadzają na rynek system, który poprawi bezpieczeństwo uczniów i nauczycieli

Automatyczne sprawdzanie obecności, cyfrowy identyfikator, platforma przekazywania informacji, elektroniczny dzienniczek oraz chroniący uczniów przycisk SOS. To nowe możliwości systemu TIMATE, który został dostosowany do potrzeb szkół. Przygotowane przez TIMATE i Euvic IT rozwiązanie pomoże oświacie w cyfrowej transformacji oraz wesprze szkoły w walce z koronawirusem.

TIMATE wprowadza do swojego systemu czujnik, który mierzy temperaturę pracowników

W czasie epidemii koronawirusa TIMATE dodaje do swojej karty czujnik, za pomocą którego pracownicy mogą mierzyć temperaturę. Dzięki tej funkcji pracodawca na bieżąco monitoruje stan zdrowia zatrudnionych osób i jest w stanie szybko reagować, jeśli wirus pojawi się w jego firmie.

Efektywna praca zdalna? Jest narzędzie, które to sprawdzi!

Rosnąca liczba przypadków zakażenia koronawirusem sprawia, że coraz więcej firm decyduje się na wprowadzenie pracy zdalnej. Dziś w Polsce wiele osób pracuje z domu, tak aby zminimalizować rozprzestrzenianie się COVID-19. To bardzo ważne. Ale czy pracodawca może w jakikolwiek sposób kontrolować pracownika, który swoje zadania wykonuje poza biurem? Tak! TIMATE ma rozwiązanie, które pozwala monitorować pracę zdalną.

TIMATE nominowany do Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju 2020

TIMATE otrzymał nominację do prestiżowej nagrody, przyznawanej przez Centrum Inteligentnego Rozwoju. Co roku jej laureatami zostają inwestorzy, naukowcy, wizjonerzy oraz organizacje, których sposób działania wpływa na zrównoważony rozwój społeczeństwa i gospodarki, a także podnosi standardy życia.

Digitalizacji nie da się zatrzymać. Podsumowanie konferencji Digital Workplace

Przedsiębiorstwa chcą się digitalizować. Otwierają się na nowe, niestandardowe technologie takie między innymi jak TIMATE które ułatwiają komunikację, usprawniają kluczowe procesy zachodzące w firmie, pomagają wykorzystać dane i pozwalają na pełniejszą kontrolę zatrudnionych tak konferencję Digital Workplace podsumowuje nasz CEO Sebastian Młodziński.

TIMATE uczestnikiem Digital Workplace

 

Jak poprawić zaangażowanie oraz wpłynąć na pozytywne doświadczenia pracowników za pomocą narzędzi cyfrowych – to temat przewodni konferencji Digital Workplace. Wydarzenie skupiające ekspertów, praktyków i ludzi biznesu odbędzie się w Warszawie już 30-31 stycznia. Wśród prelegentów nie zabraknie również CEO TIMATE – Sebastiana Młodzińskiego.

TIMATE trafi do klientów I-Care Polska. Firmy nawiązały strategiczną współpracę

Firmy TIMATE, producent bezobsługowego systemu do rejestracji czasu pracy, oraz I-Care Polska, globalny ekspert w zakresie predykcyjnego podejścia do utrzymania ruchu parków maszynowych, rozpoczęły współpracę, której celem jest dostarczenie systemu TIMATE przedsiębiorstwom produkcyjnym. Pierwsze testy rozwiązania u klienta I-Care ruszają niebawem.

TIMATE bezpieczny dla ludzi i środowiska

Inteligentne karty i centralki systemu TIMATE spełniają wymagania dyrektywy radiowej RED (2014/53/UE) oraz RoHS. Są to więc urządzenia w pełni bezpieczne dla użytkowników i kompatybilne elektromagnetycznie – nie zakłócają pracy innych maszyn, a same jednocześnie pozostają odporne na zakłócenia zewnętrzne. Zgodność z dyrektywą RED potwierdzają wyniki badań przeprowadzonych w akredytowanym Laboratorium Badań Urządzeń Telekomunikacyjnych Instytutu Łączności – PIB w Warszawie.

TIMATE rozpoczął komercjalizację przełomowej technologii IoT dla przedsiębiorstw

Dwa lata temu zaczynając prace pilotażowe, nie wiedzieliśmy, jak nasz służący do zarządzania personelem i jego bezpieczeństwem system zostanie przyjęty w przedsiębiorstwach. Dziś po zakończonych badaniach wracamy „z tarczą” i rozpoczynamy etap komercyjnych wdrożeń. Zapraszamy do przeczytania wywiadu z Sebastianem Młodzińskim – naszym nowym CEO – który zdradza, dlaczego zainwestował w spółkę i co zostało udoskonalone w urządzeniu.

Timate zaprezentuje się na Forum Ekspansji Internetu Rzeczy

Upowszechnianie wiedzy na temat błyskawicznie rozwijających się technologii Internet of Things, stworzenie dla twórców rozwiązań platformy spotkań i networkingu oraz zachęcenie właścicieli firm do wdrażania tych pomysłów – to podstawowe cele odbywającego się 30 listopada 2017 r. w Toruniu Forum Ekspansji Internetu Rzeczy.

TIMATE na Startup Pitch w ramach Orange FAB

27 października 2017 będziemy mieli kolejną okazję, żeby porozmawiać o naszym wynalazku. Znaleźliśmy się w ścisłej dziesiątce wyselekcjonowanych startupów, które zaprezentują swoją technologię w ramach Orange FAB podczas Startup Pitch.

Spotkajmy się podczas Wolves Summit!

10 i 11 października 2017 to kolejna okazja do tego, żeby porozmawiać o naszym wynalazku. Pokażemy TIMATE podczas Wolves Summit – największej w Polsce konferencji dla startupów, inwestorów, korporacji i przedsiębiorców z całego świata. Będziemy szukać tam partnerów biznesowych zainteresowanych tematem rejestracji czasu pracy i Internet of Things.

Złoty medal INTARG 2017 dla TIMATE!

INTARG 2017 – Międzynarodowe Targi Wynalazków i Innowacji za nami. Oprócz wielu ciekawych kontaktów z przedstawicielami biznesu i mediów przywozimy z nich bardzo ważną nagrodę – złoty medal INTARG 2017, który otrzymaliśmy w kategorii Przemysł.

Kolejna faza rozwoju – TIMATE bierze udział w targach wynalazków INTARG

W najbliższy czwartek rozpoczynają się bardzo ważne dla nas targi – X edycja Międzynarodowych Targów Wynalazków i Innowacji INTARG 2017. Wydarzenie gromadzi przedstawicieli nauki, biznesu oraz przemysłu. Nie może wobec tego zabraknąć na nim i TIMATE – naszego wynalazku, dla którego aktualnie szukamy testerów. W wybranych firmach jeszcze w tym roku wprowadzimy program pilotażowy.

TIMATE na IMPACT 2017

Już jutro i pojutrze w Krakowie odbędzie się jedno z najważniejszych wydarzeń w regionie CEE, poświęcone w całości gospodarce przyszłości – konferencja IMPACT 2017. Nie może zabraknąć na niej TIMATE.

Relacja z infoShare 2017

W Gdańsku już po raz 11. odbyła się jedna z najważniejszych imprez technologicznych organizowanych w Polsce – InfoShare 2017. Podczas wydarzenia pierwszy raz pokazaliśmy nasz wynalazek – inteligentny system do rejestracji czasu pracowników TIMATE.

TIMATE debiutuje na infoShare 2017

Między 17 a 19 maja 2017 w Trójmieście po raz pierwszy będzie można zobaczyć na żywo karty TIMATE. Okazją do tego jest konferencja infoShare 2017 – największe w Europie Środkowo-Wschodniej wydarzenie skoncentrowane na technologii, nowych mediach i wsparciu dla młodych firm.