Dostosuj TIMATE

Duże przedsiębiorstwa wymagają indywidualnego podejścia do integracji oraz dostosowania systemu i kart.

Stworzyliśmy deweloperom i integratorom IT różne możliwości samodzielnego dostosowania systemu w dużych przedsiębiorstwach.
Sprawdź API Zostań partnerem
Zobacz film
Jeśli jesteś partnerem technicznym TIMATE

Dostępne są trzy zakresy możliwych dostosowań systemu TIMATE:

Zintegruj TIMATE przez API

Deweloperzy otrzymują zestaw Web API – funkcji, które umożliwiają proste pobieranie danych z TIMATE do zewnętrznych systemów i w drugą stronę - przekazywania danych z nich do TIMATE. Dzięki temu można integrować systemy typu HR, WMS, MES, ERP, CRM i inne, np. serwisowe lub komunikacyjne.

Więcej o API
Twórz własne wersje niektórych formularzy karty

W przypadku dużych instalacji istnieje możliwość przygotowania indywidualnej wersji niektórych ekranów karty, na przykład odpowiedniego dostosowania treści predefiniowanych komunikatów.

Sam zaprogramuj indywidualną aplikację na karcie TIMATE

Możemy dać Ci również możliwość samodzielnego programowania naszych kart! Będziesz mógł skomponować dowolnie menu kart i zastosować je jako rozszerzenie naszych lub innych rozwiązań. Za pomocą prostego języka programowania kart TIMATE oprogramujesz wszystkie funkcje swojej aplikacji i sprawdzisz je na symulatorze programowym przed wdrożeniem.

Zapytaj nas o możliwość budowania ultra-energooszczędnych aplikacji biznesowych i nie tylko, z wykorzystaniem ekranu ePaper i możliwości komunikacji z serwerem w czasie rzeczywistym.

Zapytaj nas o możliwość integracji z kartą czujników pracujących w oparciu o interfejs I2C.
Interesujące?

Zaproponuj wdrożenie Pakietu startowego swoim klientom
, przy okazji zostań partnerem technicznym TIMATE