O nas

Spółka TIMATE stworzyła i rozwija system do zarządzania pracownikami i ich bezpieczeństwem. To unikalne rozwiązanie, które łączy w sobie m.in. bezobsługową rejestrację czasu pracy, jego optymalne wykorzystanie, monitorowanie bezpieczeństwa, codzienną ocenę realizacji zadań oraz motywowanie pracowników. System pomaga firmom modyfikować procesy biznesowe oraz produkcyjne i tym samym osiągać jak najwyższe oszczędności i efektywność.

TIMATE to pierwszy system łączący w sobie między innymi bezobsługową rejestrację czasu pracy (RCP), jego optymalne wykorzystanie oraz monitorowanie bezpieczeństwa. Te wszystkie elementy są dostępne w formie sprytnej karty, wyposażonej w technologię Internet of Things.

TIMATE jest odpowiedzią na realną potrzebę oraz lukę dostrzeżoną w istniejących na rynku rozwiązaniach RCP. Głównym założeniem systemu jest bezobsługowe dostarczenie pracodawcy wiarygodnych danych na temat wykorzystania czasu pracy oraz zapewnienie pomocy w nadzorowaniu codziennych zadań pracowników. Urządzenie zostało tak skonstruowane, żeby nie musiało zbierać wrażliwych danych, a opierało się tylko na statystycznej analizie ruchu mierzonej przez czujnik wbudowany w kartę.

Zobacz jak działa TIMATE

Obejrzyj naszą animację by szczegółowo poznać działanie systemu


Chcesz dowiedzieć
się więcej o TIMATE?
Daj nam znać

E-mail: contact@timatesystem.com