O nas

Spółka TIMATE to producent systemu służącego do zarządzania personelem i jego bezpieczeństwem. Dzięki szerokiej wiedzy technologicznej i wieloletniemu doświadczeniu we wdrażaniu innowacji zespół firmy stworzył unikalne rozwiązanie ułatwiające zarządzanie pracownikami, zbieranie i analizowanie danych związanych z wykorzystaniem czasu pracy.

TIMATE to pierwszy system łączący w sobie między innymi bezobsługową rejestrację czasu pracy (RCP), jego optymalne wykorzystanie oraz monitorowanie bezpieczeństwa. Te wszystkie elementy są dostępne w formie sprytnej karty, wyposażonej w technologię Internet of Things.
TIMATE jest odpowiedzią na realną potrzebę oraz lukę dostrzeżoną w istniejących na rynku rozwiązaniach RCP. Głównym założeniem systemu jest bezobsługowe dostarczenie pracodawcy wiarygodnych danych na temat wykorzystania czasu pracy oraz zapewnienie pomocy w nadzorowaniu codziennych zadań pracowników. Urządzenie zostało tak skonstruowane, żeby nie musiało zbierać wrażliwych danych, a opierało się tylko na statystycznej analizie ruchu mierzonej przez czujnik wbudowany w kartę.


Korzyści dla pracodawcy:

 

  • całkowita automatyzacja zarządzania czasem pracy i jej bezpieczeństwem – wyeliminowanie potrzeby działań ze strony pracownika poza noszeniem ze sobą karty
  • automatyczne wykrywanie nadużyć związanych z rejestracją czasu pracy i identyfikacją pracownika
  • automatyczna analiza wykorzystania czasu
  • automatyczne wykrywanie zastosowania środków ochrony osobistej
  • automatyczne wykrywanie wypadków, upadków i uderzeń
  • przekazywanie informacji o czasie pracy, przysługujących przerwach i urlopach nie tylko pracodawcy, ale także pracownikowi
  • uniknięcie konieczności zbierania danych biometrycznych
  • niewielkie koszty utrzymania

TIMATE oferuje najbardziej efektywne z punktu widzenia konkretnej firmy rozwiązania, które starannie dopasowujemy do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Integruje w sobie wiele funkcji, które do tej pory były dostępne pojedynczo w różnych systemach (np. funkcji RCP, bezpieczeństwa, pracy zdalnej, przejścia przez strefy), dzięki czemu eliminuje konieczność implementacji różnych aplikacji i związane z nimi koszty.

Z naszego rozwiązania korzysta szeroka grupa klientów z różnych branż między innymi logistycznej, produkcyjnej, handlowej i usługowej.

Zobacz jak działa TIMATE

Obejrzyj naszą animację by szczegółowo poznać działanie systemu


Chcesz dowiedzieć
się więcej o TIMATE?
Daj nam znać

E-mail: contact@timatesystem.com